APECS

APECS uzņēmums ir pazīstams kā drošas un kvalitatīvas durvju furnitūras ražotājs. Iegūstot  pieredzi no ārzemju un Krievijas ražotājiem,  kompānija sniedz augstas kvalitātes produkciju.

APECS Furnitūra: visas preču kategorijas

Durvju furnitūras ražošana tiek realizēta dažādās cenu kategorijās, tādēļ pircējiem ir iespēja izvēlēties produkciju sekojošās klasēs:

„Ekonom”- budžeta variants ar lakonisku dizainu

„Standart”-produkcija ar lieliskiem kvalitātes radītajiem

„Premium”-izsmalcināta un uzticama produkcija ar aizsardzības mehānismiem un unikālu dizainu.

Durvju furnitūras sortiments ir ļoti liels, un iekļauj vairākas preču grupas un simtiem lieliskas kvalitātes produkcijas preces.

Kompānijas APECS furnitūras priekšrocības un īpatnības

APECS durvju slēdzeņu ražotājs- tā ir uzticamība un izturība, kura tiek panākta pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, iegūtai pieredzei un kvalitatīviem materiāliem. APECS kompānijas durvju furnitūra tiek ražota pēc Eiropas kvalitātes standartiem, un atbilst mūsdienīga pircēja prasībām pēc:

  • Cenām-produkcija tiek piegādāta bez papildus uzcenojumiem un komisijas maksas.
  • Sortimenta- katalogā tiek piedāvāts dažāds preču klāsts, atkarībā no pasūtītāja izvēles- no vienkārša un lakoniska, līdz oriģinālam dizainam
  • Materiāla– slēdzeņu ražošanā tiek izmantots nerūsējošais tērauds, misiņš, varš un cieto metālu sakausējumi.

Izstrādājot prioritātes, kompānija vienmēr orientējas uz pircēju pieprasījumiem, kurus tiecas ne tikai izpildīt bet arī prognozēt.

CISA

Cisa vēsture

CISA vēsture ir  atzīmēta  ar  pazīstamiem patentiem un nozīmīgiem sasniegumiem, īsumā,  tas ir līdera stāsts. Kompāniju bija izveidojis itālis Luidži Bučči. Neskatoties uz to, ka Otrā pasaules kara laikā rūpnīca Florencē tika sagrauta, jau 1944. gadā ražošana atjaunojās jaunajā rūpnīcā Fajecas pilsētiņā (Ravenna provincē).

  1. gados ražošanas apjoms strauji pieauga pateicoties jaunatklātajām rūpnīcām Monsanpoto del Tronto (Askoli-Pičeno) un Tavernelle (Perudžijas province).

 

CISA ekspansija Eiropā sākās 1983. gadā ar rūpnīcas atklāšanu Spānijā. 1992. gadā tika iegādāta rūpnīca Bicard Francijā un atklāta pārstāvniecība un uzņēmumi Lielbritānijā.

Tālākā  starptautiskā tirgus iekarošana notika strauji, pateicoties jau darbojošos kompāniju iegādei un jaunu kompāniju izveidei Albānijā, Kolumbijā, Francijā, Lielbritānijā, Holandē, Krievijā, ASV, Singapūrā, Dienvidāfrikā un Venesuelā.

CISA ir korporācijas ALLEGION STRUKTŪRVIENĪBA

Pēc dažiem veiksmīga darba gadiem grupas „Drošības sistēmas” Ingersoll Rand sastāvā, šodien CISA ir pilnīgi jaunas kompānijas Allegion korporācijas sastāvā, kura apvienojusi dažus galvenos elektroniskās un mehāniskās drošības sistēmu uzņēmuma zīmolus.

Allegion realizē un saglabā pieredzi, jauninājumus, vadošo pasaules kompāniju, tradīcijas un jaunieviesumus drošības tehnoloģiju projektēšanas sfērā.

CISA  ir stratēģisks zīmols, kura sinonīms visā pasaulē ir kvalitāte un drošība.

CISA produkcijas sortiments iekļauj vairāk kā 30 000 preču, sākot no parastiem slēdžiem beidzot ar sarežģītām drošības sistēmām. CISA produkcija vienmēr iziet sarežģītākos pārbaudījumus uz funkcionēšanu, garantijas laiku un drošību pret uzlaušanu. Šī  virzība pēc kvalitātes tika atalgota 1994. gadā ar ISO 9001 sertifikāciju.

LOB

Šobrīd АО LOB piedāvā vairākus simtu slēdzeņu-skavu izstrādājumu. АО LOB rūpējas par preču augstāko kvalitāti, pilnveido ražošanas metodes un paaugstina savu darbinieku kvalifikāciju. Visas preces atbilst ISO 9001 prasībām. Lielai preču grupai ir Varšavas Precīzās mehānikas institūta un Poznaņas Būvniecības tehnikas institūta atestāti un kvalitātes sertifikāti par paaugstinātu drošību pret uzlaušanu.

АО LOB par prioritāti uzskata mūsdienīgu dizainu, augstu piedāvāto pakalpojumu standartu, preču kvalitāti un drošību. Tas ir iespējams pateicoties augstākās kvalitātes instrumentu  un materiālu pielietošanai. АО LOB  savā darbā balstās uz jaunākiem instrumentiem., piem., uz integratīvu firmas vadīšanas sistēmu, kura ļauj veikt analīzi katrā firmas funkcionēšanas jomā. Tādas darbības ļauj elastīgāk realizēt pasūtījumus. Par АО LOB pievilcību liecina  ne tikai augsta kvalitāte, bet arī mūsu firmas vispārējā pieejamība.

Firma dinamiski darbojas visos izplatīšanas kanālos:

  • Vairumtirdzniecība
  • Pārdošana durvju izgatavotājiem
  • Master Key sistēmās
  • Mehatronisko moduļu sistēmās un telpu aizsardzības sistēmās
  • Mūsdienīgās izplatīšanas kanālā- celtniecības veikalu tīklos

.

Dinamiski funkcionējošs izplatīšanas tīkls ļauj ātri izpildīt pasūtījumus un specpasūtījumus. Šajā jomā АО LOB ir līderis tirgū, tiem ir plaši piedāvājumi no durvju sagatavju ražotājiem. Visas АО LOB preces projektē un ievieš Attīstības nodaļas speciālisti, kuri ņem vērā Klientu aktuālās vēlmes mūsdienīgu slēdzeņu-skavu izgatavošanā. Pateicoties mūsdienīgām inženieru- projektētāju darba atbalsta sistēmām var ievērojami saīsināt  jauno preču izgatavošanas procesu. Mūsdienīga ražošanas tehnoloģija un speciālais aprīkojums garantē augstu kvalitāti un ļauj saglabāt augstus standartus apkārtējās  vides aizsardzības jomā. 1997. gadā uzņēmums tika godalgos ar titulu „Dabai draudzīgs ražošanas uzņēmums”.  

AO LOB mērķis ir iegūt līdera pozīcijas poļu tirgū slēdzeņu-skavu izstrādājumu jomā.

Vadošo pozīciju sasniegšana строительных оковок, ir iespējama pateicoties pareizu piegādātāju izvēlei, dinamiskai loģistikai, plašam pārdošanas tīklam un  augsti kvalificētiem darbiniekiem. Mēs ticam, ka sadarbība ar mums būs patīkama, atbilstoši mūsu lozungam:

…Izpildīsim visus jūsu pieprasījumus tirgus vajadzību jomā.

ELBOR

Kompānija ELBOR tika nodibināta 1976. gadā Novgorodas reģiona pilsētā Boroviči. Šobrīd ELBOR ir lielākais  Krievijas holdings, kurš specializējas un ražo savus projektētos un izstrādātos paaugstinātas drošības ieejas durvis un slēdzenes.

Pēdējo gadu laikā ELBOR no padomju uzņēmuma ir pārtapis īstā vairāku profilu holdingā ar attīstītu struktūru, kvalitatīvu menedžmentu, mūsdienīgu augsti tehnoloģisku sēriju ražotni ar nopietnu tirgus tīklu. Mēs lepojamies ar mūsu produkciju un pilnveidojam to katru dienu, tā, lai mūsu klienti būtu mierīgi par savas mājas drošību un varētu ar pārliecību teikt: „Zagli ej prom, man ir ELBOR!”

ELBOR durvis tā  ir augstas kvalitātes produkcija , ar unikāliem pretuzlaušanas raksturojumiem. Mūsu durvis ir sertificētas uz pretuzlaušanu, izturību, ekoloģiskumu un visiem ekspluatācijas parametriem.  Kompānijas īpašumā ir daudzi dažādu sistēmu patenti, kuri tiek izmantoti ELBOR durvju ražošanā. Atbilstoši patērētāju vēlmēm tiek izstrādāti jauni produkti, tiek veikti uzlabojumi un uzņēmuma iekārtu aizvietošana.

Katru mēnesi uzņēmums ražo ap 200 000 dažādu modeļu slēdzeņu, kas ir ap 30% Krievijas  drošo metāla durvju un slēdžu ražošanas apjoma. Visi ELBOR slēdži atbilst 2.-4. klases preču kvalitātes standartiem 5089-2003.

Kompānija ELBOR ir pārstāvēta daudzos Krievijas un tuvāko kaimiņvalstu reģionos. Plašs ELBOR firmas  veikalu  tīkls ļauj nodrošināt klientus ar kvalitatīvu un drošu produkciju.

ELBOR tika  atzīmētas ar daudzām godalgām, un ieguvušās pircēju atzinību Krievijā un NVS valstīs. ELBOR rūpnīca ir daudzu izstāžu dalībnieks, diplomu un sertifikātu ieguvējs, un izstrādāto patentu īpašnieks drošu durvju un slēdžu jomā.

METTEM

SIA „METTEM-RŪPNĪCA”-VIENA NO LĪDERIEM SLĒDZEŅU RAŽOŠANĀ

SIA „METTEM-RŪPNĪCA” nodarbojas ar durvju slēdzeņu un furnitūras ražošanu no 1992. gada. Divdesmit gadu laikā kompānija ir ieguvusi līdera pozīcijas pašmāju tirgū starp slēgšanas ierīču ražotājiem.

SIA METTEM produkcija iekļauj pilnu slēdzeņu spektru: mehāniskās, elektroniskās un kombinētās slēdzenes. Mūsu slēdzeņu pamatā ir mūsdienīgākie sasniegumi bloķējošo un fiksējošo mehānismu jomā un elektronikā. METTEM slēdzenes atšķiras ar augstu drošību, uzticamību un slepenību.

Paaugstinātas drošības slēdzeņu ražošana un pārdošana ir kompānijas” METTEM RŪPNĪCA” darbības pamatvirziens

Mūsu slēdzeņu izstrādājumi atšķiras ar augstu drošību, mehānisma darba precizitāti un izturību. Mēs esam pārliecināti par mūsu slēgšanas ierīču augsto kvalitāti, tāpēc katrai „METTEM” slēdzenei tiek dota 2 gadu garantija.

SIA «METTEM-RŪPNĪCA» izgatavo un realizē dažādu drošības klašu slēdzeņu izgatavošanu un pārdošanu pēc Valsts kvalitātes standartiem (2., 3., 4. klases kvalitātes standarts un visaugstākās klases standarts. Visa METTEM produkcija ir sertificēta atbilstoši Krievijas federācijas valsts standartiem.

„METTEM” slēdzeņu izstrādājumi ir atraduši visplašāko pielietojum tur, kuri nepieciešams aizsargāt cilvēkus vai saglabāt viņu īpašumu: mājās, dzīvokļos, garāžās, ofisos, noliktavās un citās specializētās telpās, kā arī seifos un metāla skapjos.

METTEM slēdzenes vienmēr aizsargā jūs un jūsu īpašumu!

Katrai slēdzenei ir iespējams piemeklēt kompānijas METTEM izgatavoto furnitūru. METTEM furnitūra izpilda ne tikai dekoratīvo funkciju, bet arī pastiprina slēdzenes mehānisma aizsardzības īpašības.  Tās ir kodēšanas, dekoratīvās un bruņu drošības uzlikas, aizsargplāksnes, stieņi, durvju rokturi.

„METTEM” slēdzeņu produkcijas un furnitūras kvalitāte un izturība ir noteikta ar izejmateriālu augsto kvalitāti.

Kompānija izmanto strukturālo un sakausējumu tēraudu. Produkcija tiek apstrādāta ar niķeļa, hroma, cinka, nitrīda-titāna aizsargpārklājumiem, kā arī pulverkrāsu.

„METTEM” rūpnīca atrodas Kirovas apgabalā, tai ir liela ražošanas jauda un tā ir aprīkota ar  mūsdienīgu tehnisko bāzi.

Tas nodrošina masveida  slēdzeņu un furnitūras ražošanu, un ļauj mums kontrolēt ražošanas procesus visos posmos. Tieši tāpēc tirdzniecības markas METTEM slēdzenes tiek uzskatītas par vienām no labākajām Krievijā un tuvākajās kaimiņvalstīs.

BORDER

SIA „BORDER” ir Krievijā lielākais durvju slēdzeņu ražotājs, ar vidēji 300 000 slēdzeņu ražošanas apjomu mēnesī.

Galvenais mūsu darba rezultāts – patērētāju nodrošināšana ar drošām slēdzenēm un kvalitatīvu furnitūru.

Strādāt ar OOO „BORDER” ir ērti!

Šobrīd mēs esam galvenais slēdzeņu piegādātājs lielākajiem Krievijas durvju ražotājiem. Līdera pozīcijas tiek sasniegtas visu rūpnīcas dienestu spēkiem

uzticamas produkcijas ražošanā, nepieciešamā sortimentā un daudzuma nodrošināšanā, un precīzu piegādes termiņu ievērošanā. Mūsu slēdzenes tiek izgatavotas uz mūsdienīgām presēm un tikai sērijveidā, kas garantē pievilcīgu produkcijas cenu.

Strādāt ar SIA  “BORDER” ir izdevīgi!

Mēs nestāvam uz vietas un piedāvājam vienotus risinājumus durvju ražotājiem. Šie risinājumi atvieglo slēdzeņu un citu komplektējošo daļu izvēles procesu, palīdz durvju pozicionēšanā, rada papildus konkurētspēju.

Strādāt ar SIA „BORDER” ir patīkami! Laipnie menedžeri vienmēr priecāsies jūs konsultēt un piedāvāt labāko risinājumu!