APECS

APECS uzņēmums ir pazīstams kā drošas un kvalitatīvas durvju furnitūras ražotājs. Iegūstot  pieredzi no ārzemju un Krievijas ražotājiem,  kompānija sniedz augstas kvalitātes produkciju.

APECS Furnitūra: visas preču kategorijas

Durvju furnitūras ražošana tiek realizēta dažādās cenu kategorijās, tādēļ pircējiem ir iespēja izvēlēties produkciju sekojošās klasēs:

„Ekonom”- budžeta variants ar lakonisku dizainu

„Standart”-produkcija ar lieliskiem kvalitātes radītajiem

„Premium”-izsmalcināta un uzticama produkcija ar aizsardzības mehānismiem un unikālu dizainu.

Durvju furnitūras sortiments ir ļoti liels, un iekļauj vairākas preču grupas un simtiem lieliskas kvalitātes produkcijas preces.

Kompānijas APECS furnitūras priekšrocības un īpatnības

APECS durvju slēdzeņu ražotājs- tā ir uzticamība un izturība, kura tiek panākta pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, iegūtai pieredzei un kvalitatīviem materiāliem. APECS kompānijas durvju furnitūra tiek ražota pēc Eiropas kvalitātes standartiem, un atbilst mūsdienīga pircēja prasībām pēc:

  • Cenām-produkcija tiek piegādāta bez papildus uzcenojumiem un komisijas maksas.
  • Sortimenta- katalogā tiek piedāvāts dažāds preču klāsts, atkarībā no pasūtītāja izvēles- no vienkārša un lakoniska, līdz oriģinālam dizainam
  • Materiāla– slēdzeņu ražošanā tiek izmantots nerūsējošais tērauds, misiņš, varš un cieto metālu sakausējumi.

Izstrādājot prioritātes, kompānija vienmēr orientējas uz pircēju pieprasījumiem, kurus tiecas ne tikai izpildīt bet arī prognozēt.

CISA

Cisa vēsture

CISA vēsture ir  atzīmēta  ar  pazīstamiem patentiem un nozīmīgiem sasniegumiem, īsumā,  tas ir līdera stāsts. Kompāniju bija izveidojis itālis Luidži Bučči. Neskatoties uz to, ka Otrā pasaules kara laikā rūpnīca Florencē tika sagrauta, jau 1944. gadā ražošana atjaunojās jaunajā rūpnīcā Fajecas pilsētiņā (Ravenna provincē).

  1. gados ražošanas apjoms strauji pieauga pateicoties jaunatklātajām rūpnīcām Monsanpoto del Tronto (Askoli-Pičeno) un Tavernelle (Perudžijas province).

 

CISA ekspansija Eiropā sākās 1983. gadā ar rūpnīcas atklāšanu Spānijā. 1992. gadā tika iegādāta rūpnīca Bicard Francijā un atklāta pārstāvniecība un uzņēmumi Lielbritānijā.

Tālākā  starptautiskā tirgus iekarošana notika strauji, pateicoties jau darbojošos kompāniju iegādei un jaunu kompāniju izveidei Albānijā, Kolumbijā, Francijā, Lielbritānijā, Holandē, Krievijā, ASV, Singapūrā, Dienvidāfrikā un Venesuelā.

CISA ir korporācijas ALLEGION STRUKTŪRVIENĪBA

Pēc dažiem veiksmīga darba gadiem grupas „Drošības sistēmas” Ingersoll Rand sastāvā, šodien CISA ir pilnīgi jaunas kompānijas Allegion korporācijas sastāvā, kura apvienojusi dažus galvenos elektroniskās un mehāniskās drošības sistēmu uzņēmuma zīmolus.

Allegion realizē un saglabā pieredzi, jauninājumus, vadošo pasaules kompāniju, tradīcijas un jaunieviesumus drošības tehnoloģiju projektēšanas sfērā.

CISA  ir stratēģisks zīmols, kura sinonīms visā pasaulē ir kvalitāte un drošība.

CISA produkcijas sortiments iekļauj vairāk kā 30 000 preču, sākot no parastiem slēdžiem beidzot ar sarežģītām drošības sistēmām. CISA produkcija vienmēr iziet sarežģītākos pārbaudījumus uz funkcionēšanu, garantijas laiku un drošību pret uzlaušanu. Šī  virzība pēc kvalitātes tika atalgota 1994. gadā ar ISO 9001 sertifikāciju.

LOB

Šobrīd АО LOB piedāvā vairākus simtu slēdzeņu-skavu izstrādājumu. АО LOB rūpējas par preču augstāko kvalitāti, pilnveido ražošanas metodes un paaugstina savu darbinieku kvalifikāciju. Visas preces atbilst ISO 9001 prasībām. Lielai preču grupai ir Varšavas Precīzās mehānikas institūta un Poznaņas Būvniecības tehnikas institūta atestāti un kvalitātes sertifikāti par paaugstinātu drošību pret uzlaušanu.

АО LOB par prioritāti uzskata mūsdienīgu dizainu, augstu piedāvāto pakalpojumu standartu, preču kvalitāti un drošību. Tas ir iespējams pateicoties augstākās kvalitātes instrumentu  un materiālu pielietošanai. АО LOB  savā darbā balstās uz jaunākiem instrumentiem., piem., uz integratīvu firmas vadīšanas sistēmu, kura ļauj veikt analīzi katrā firmas funkcionēšanas jomā. Tādas darbības ļauj elastīgāk realizēt pasūtījumus. Par АО LOB pievilcību liecina  ne tikai augsta kvalitāte, bet arī mūsu firmas vispārējā pieejamība.

Firma dinamiski darbojas visos izplatīšanas kanālos:

  • Vairumtirdzniecība
  • Pārdošana durvju izgatavotājiem
  • Master Key sistēmās
  • Mehatronisko moduļu sistēmās un telpu aizsardzības sistēmās
  • Mūsdienīgās izplatīšanas kanālā- celtniecības veikalu tīklos

.

Dinamiski funkcionējošs izplatīšanas tīkls ļauj ātri izpildīt pasūtījumus un specpasūtījumus. Šajā jomā АО LOB ir līderis tirgū, tiem ir plaši piedāvājumi no durvju sagatavju ražotājiem. Visas АО LOB preces projektē un ievieš Attīstības nodaļas speciālisti, kuri ņem vērā Klientu aktuālās vēlmes mūsdienīgu slēdzeņu-skavu izgatavošanā. Pateicoties mūsdienīgām inženieru- projektētāju darba atbalsta sistēmām var ievērojami saīsināt  jauno preču izgatavošanas procesu. Mūsdienīga ražošanas tehnoloģija un speciālais aprīkojums garantē augstu kvalitāti un ļauj saglabāt augstus standartus apkārtējās  vides aizsardzības jomā. 1997. gadā uzņēmums tika godalgos ar titulu „Dabai draudzīgs ražošanas uzņēmums”.  

AO LOB mērķis ir iegūt līdera pozīcijas poļu tirgū slēdzeņu-skavu izstrādājumu jomā.

Vadošo pozīciju sasniegšana строительных оковок, ir iespējama pateicoties pareizu piegādātāju izvēlei, dinamiskai loģistikai, plašam pārdošanas tīklam un  augsti kvalificētiem darbiniekiem. Mēs ticam, ka sadarbība ar mums būs patīkama, atbilstoši mūsu lozungam:

…Izpildīsim visus jūsu pieprasījumus tirgus vajadzību jomā.

Combiarialdo

Itālijas uzņēmums
Combi Arialdo, kas dibināts 20. gadsimta 60. gadu beigās, ir Itālijas MVU realitāte, kam bija vīzija un spēks pārveidot savu izcelsmi kā prasmīgu amatnieku par modernu un strukturētu uzņēmumu.

Combiarialdo pamatdarbība ir jebkura veida vārtu, industriālo durvju un vārtu komponentu un speciālo produktu ražošana.

Combi Arialdo atšķirīgais faktors ir nemainīga produktu kvalitāte laika gaitā.

Ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi un zinātību, tirgus zināšanām, lai identificētu uzvarošās stratēģijas, kas ļāvušas sasniegt mērķi par pastāvīgu izaugsmi gadu gaitā, mēs esam nodrošinājuši uzņēmuma pašilgtspēju, neskatoties uz tirgus agresivitāte un konkurētspēja, izmantojot tiešsaistes un bezsaistes kanālus.

IBFM

Itālijas uzņēmums

IBFM, kas dibināts 1947. gadā kā ģimenes uzņēmums Moncā, ir strādājis vairāk nekā 70 gadus aparatūras tirgū, kļūstot par vienu no svarīgākajiem ražotājiem vārtu piederumu jomā. Tādā veidā IBFM saista savu ilgo pieredzi šajā nozarē ar spēcīgu jaunu tirgu un kvalitatīvu produktu izpēti, apmierinot visas mazo, bet svarīgo klientu vajadzības.

Jaunā ēka 10 000 m2 platībā, kas atrodas Desio, un jaunās investīcijas iekārtās un tehnoloģijās ir tikai daži piemēri IBFM arvien pieaugošajai iesaistei visos tirgus aspektos. Nepārtraukta inovācija un uzmanība savām ražošanas un tehnoloģiskajām spējām, augstu kvalitātes standartu ievērošana, izmantojot sertifikātu ISO 9001 un CE, un pastāvīga iesaistīšanās klientu aprūpē ir uzņēmuma stiprā puse.

Securemme

Itālijas uzņēmums

Mario Malighetti lielā pieredze un apņēmība ievieš SECUREMME durvju drošības slēdzeņu un aksesuāru tirgū.
Apņemšanās, ko šodien īsteno ģimenes otrā uzņēmēju paaudze, kuras mērķis ir produktu “Made in Italy” izstrāde. Pašreizējā mērķa sasniegšana balstās uz visu ražošanas nodaļu pilnveidošanu, jaunu izstrādājumu izpēti un izstrādi, avangarda tehnoloģiju izmantošanu, kā arī kvalificēta personāla apmācību un specializāciju, procesa, produktu un attiecību kvalitātes sertifikāciju.

SECUREMME īpašu uzmanību pievērš detaļām un produktu kvalitātei. Uzņēmums strādā ar precīzu mērķi saglabāt pilnīgu kontroli pār ražošanu, no projektēšanas līdz atsevišķu komponentu realizācijai un to montāžai. Visus ražošanas posmus kontrolē sarežģīta datorsistēma, tādējādi nodrošinot vienmērīgu procesa uzraudzību, lai izvairītos no jebkāda veida produktu defektiem.

Sertifikācija
Izvēle turēt visu ražošanas procesu uzņēmuma iekšienē ļauj SECUREMME garantēt vislabāko kvalitātes kontroli, piedāvājot produktus pilnībā “Made in Italy” par ļoti konkurētspējīgu cenu.
SECUREMME mērķis ir ražot durvju drošības slēdzenes un aksesuārus atbilstoši kvalitātes vadības sistēmas UNI EN ISO 9001:2015 vadlīnijām, kas apliecina ražošanas procesu. Tiek veiktas īpašas pārbaudes, lai pārbaudītu “izturības izturīgumu” un “izturības drošumu”

BMH